PENGURUSAN PUSAT ISLAM

En. Mohamad Aizuddin bin Abdul AzizPengarah
📧 Email :
aizuddin@usim.edu.my
📞 Phone:
+06-798 0252 ext:80250
Dr. Norzulaili Mohd GhazaliTimbalan Pengarah
📧 Email :
norzulaili@usim.edu.my
📞 Phone:
+06-797 8689 ext:78689
En. Hafez Fikri bin AdimatPenolong Pendaftar Kanan
📧 Email :
hafezf@usim.edu.my
📞 Phone:
+06-798 0252 ext:80252
En. Muhamad Fitri bin Abdul RazakPegawai Hal Ehwal Islam
📧 Email :
fitrirazak@usim.edu.my
📞 Phone:
+06-798 0253 ext:80253

BAHAGIAN PENTADBIRAN DAN KEWANGAN

En. Hafez Fikri bin AdimatPenolong Pendaftar Kanan
📧 Email :
hafezf@usim.edu.my
📞 Phone:
+06-798 0252 ext:80252
En. Musnorazlan bin MustafaPenolong Pegawai Tadbir
📧 Email :
musnorazlan@usim.edu.my
📞 Phone:
+06-798 0254 ext:80254
En. Khairul Anuar bin Md Zian @ Ab RahmanPembantu Tadbir
📧 Email :
pej.pi01@usim.edu.my
📞 Phone:
+06-798 0255 ext:80255

BAHAGIAN PENGIMARAHAN

En. Muhamad Fitri bin Abdul RazakPegawai Hal Ehwal Islam
📧 Email :
fitrirazak@usim.edu.my
📞 Phone:
+06-798 0253 ext:80253
En. Muhammad Nur Fathi bin Mohd @ MohamadPenolong Pegawai Hal Ehwal Islam
📧 Email :
fathi@usim.edu.my
📞 Phone:
+06-798 0256 ext:80256
En. Muhamad Ridauddin Amin bin Muhamad NordinPembantu Hal Ehwal Islam
📧 Email :
ridauddin@usim.edu.my
📞 Phone:
+06-798 0257 ext:80257
Cik Aineen Nabiela binti KamalPembantu Hal Ehwal Islam
📧 Email :
aineennabiela@usim.edu.my
📞 Phone:
+06-798 0257 ext:80257